Ultra Wedding Films

Twój film ślubny najwyższej jakości

Film ślubny Warszawa

Dzień ślubu to jedna z najważniejszych dat w życiu każdego człowieka – tego dnia wszystko ma być perfekcyjne, magiczne oraz dopięte na ostatni guzik. Marzeniem niejednej Pary Młodej jest również klimatyczny i artystyczny film ślubny. Właśnie dlatego wszystkim osobom z Warszawy, Łodzi lub okolic planującym ceremonię zaślubin oferujemy profesjonalne usługi filmowania ślubu. Zapewniamy najwyższą jakość oraz staranność przy tworzeniu nagrania, a to dzięki doświadczonym operatorom i wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu.

Filmowanie ślubów to nasza pasja

Szukasz doświadczonego i utalentowanego kamerzysty na ślub? Nasz zespół tworzą osoby, które ukończyły szkoły filmowe, a w branży ślubnej działają nie od dziś. Jednak to, co decyduje o prawdziwie magicznych ujęciach, to emocje towarzyszące Parze Młodej w tym wyjątkowym dniu, których nie da się ukryć – aura miłości, błysk w oku czy subtelny dotyk tworzą obraz, który pomożemy Wam upamiętnić. Doskonale wiemy, że każdy ślub jest inny, tak samo jak nie ma dwóch takich samych Par i dwóch takich samych filmów ślubnych. Naszą działalność wyróżnia indywidualne i elastyczne podejście do każdej realizacji.

Dlaczego warto zaufać Ultra Wedding Films?

Podejmując z nami współpracę, zyskujesz wiele więcej niż jedynie film z ceremonii ślubnej. Zapewniamy usługi świadczone przez dwóch profesjonalnych operatorów przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu – kamer oraz gimbali – dzięki czemu możesz liczyć na najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Proponujemy również filmowanie z drona, np. momentu wejścia i wyjścia z kościoła bądź podczas ceremonii ślubnej odbywającej się w plenerze. Nagrywamy w jakości FULL HD, jednak udostępniamy także możliwość realizacji filmu w jakości 4K. Co ważne, zyskujesz również poczucie bezpieczeństwa, ponieważ z każdą Parą Młodą podpisujemy profesjonalną umowę. Z kolei płatności przyjmujemy w trzech wygodnych ratach.

Wyjątkowe filmy ślubne – województwo mazowieckie, łódzkie i nie tylko

Film ze ślubu – zaraz obok wspomnień – to jedna z najpiękniejszych pamiątek z tego dnia, którą Para Młoda będzie cieszyć się przez wiele lat. Właśnie dlatego tak ważna jest jakość nagranego obrazu oraz dźwięku, a także umiejętne uchwycenie tych chwil pod postacią artystycznych i klimatycznych kadrów z ceremonii zaślubin. Łzy wzruszenia, słowa przysięgi wypowiedziane trzęsącym się z emocji głosem, odświętnie ubrani goście, Panna Młoda w efektownej sukni, Pan Młody w eleganckim garniturze, piękne kwiaty i dekoracje – to wszystko może zostać z Wami na dłużej dzięki niezapomnianemu filmowi ślubnemu. Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy, Łodzi, Płocka i okolic, jednak realizujemy także zlecenia w całej Polsce.

Szukasz kamerzysty ślubnego, który uwieczni ceremonię zaślubin? Skontaktuj się z nami!

Wszystkie Pary, które planują w najbliższym czasie organizację ślubu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wykonania reportażu filmowego z ceremonii. Gwarantujemy wysoką jakość filmu ślubnego, dokładność i profesjonalizm doświadczonych kamerzystów, a także dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Upamiętnijmy razem najpiękniejszy dzień w Waszym życiu!