Ultra Wedding Films

Twój film ślubny najwyższej jakości

Filmowanie wesel Warszawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wyjątkowy jest dla każdej Pary Młodej dzień ślubu i wesela. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby podczas wideofilmowania uchwycić podniosłą atmosferę pełną uczuć, przejęcia oraz miłości. Dobry kamerzysta to gwarancja niezwykłej pamiątki w postaci filmu, cennej nie tylko dla Pary Młodej, ale również gości weselnych. Nie wiesz jaką firmę filmującą wybrać na swoje wesele? Zapoznaj się z ofertą Ultra Wedding Films już dziś! Z przyjemnością zajmiemy się stworzeniem zjawiskowego filmu, który będzie Cię wzruszał przez wiele lat.

Kamerzysta na wesele w województwie mazowieckim

Świadczymy wysokiej jakości usługi, których podstawą jest przede wszystkim pełne zaangażowanie, doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje kamerzystów. Nasi operatorzy to osoby z wykształceniem kierunkowym zdobytym w szkołach filmowych. Z tego powodu gwarantujemy profesjonalne podejście do wideofilmowania wesel oparte na solidnych fundamentach teoretycznych. Wierzymy, że wiedza w połączeniu z kreatywnością i fantazją są warunkiem koniecznym do powstawania niezwykłych nagrań.

Ultra Wedding Films – filmowanie wesel w Warszawie i nie tylko

Jako jedni z nielicznych na rynku jesteśmy do Twojej dyspozycji już od godziny 9.00 rano aż do 1.00 w nocy. W ten sposób możemy zaoferować pełną dokumentację tego wyjątkowego dnia od przygotowań przez uroczystość aż po zabawę weselną. W pracy korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, który znacznie ułatwia nam wideofilmowanie zwłaszcza podczas zabaw i tańców gości weselnych. Zależy Ci na współpracy z dobrymi kamerzystami mogącymi się pochwalić bogatym doświadczeniem w filmowaniu na weselach? Skontaktuj się z nami już dziś!

Co znajdziesz w podstawowym pakiecie wideofilmowania?

Naszym Klientom zapewniamy przede wszystkim profesjonalny montaż filmu z wesela razem z nastrojową muzyką. Z uwagi na zróżnicowanie wymagania Par Młodych oferujemy montaż klasyczny do 1,5 h lub teledyskowy do 1 h. Jako że korzystamy z profesjonalnego sprzętu, gwarantujemy filmowanie wesela w jakości Full HD, choć na indywidualne zamówienia realizujemy też nagrania w 4K. Dodatkowo zapewniamy również kilkuminutowy teledysk z wesela, który możemy udostępnić na kanale YouTube lub Vimeo. Zastanawiają Cię kwestie organizacyjne? Ze wszystkimi Klientami podpisujemy umowę, proponujemy rozłożenie płatności nawet na 3 raty, a gotową produkcję dostarczamy w 90 dni.

Ultra Wedding Films – wideofilmowanie wesel dla wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne oczekiwania mogą mieć nasi Klienci, ponieważ wesele to wyjątkowa okazja, która wymaga specjalnej oprawy. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy pakiety dodatkowe obejmujące coś więcej niż tylko filmowanie wesela. Proponujemy wykonanie teledysku plenerowego w inny dzień niż ceremonia, a także filmowanie z drona, przeprowadzanie wywiadów z gośćmi czy stworzenie podziękowania dla rodziców. Zapraszamy do kontaktu wszystkie Pary Młode z Warszawy i nie tylko!